Kurtyny paskowe

Kurtyny paskowe

Ostania aktualizacja postu : 17 października 2023

Szukasz sposobu na zaoszczędzenie na kosztach ogrzewania w lokalizacjach przemysłowych lub magazynowych? Umieszczenie zasłon paskowych w obszarze roboczym doskonale poradzi sobie z tym zadaniem. Kurtyny paskowe z PVC ( kupisz tutaj http://paskowekurtyny.pl ) są zarówno izolacyjne, jak i odporne na zimno. Wybierz zasłony zgodnie z potrzebami Twojej firmy: utrzymują mikroklimat w pomieszczeniu, zapobiegając przepływowi ciepłego powietrza do zimnego i odwrotnie. Odporny na zimno PVC jest łatwy w użyciu w chłodniach. Są przystosowane do niskich temperatur i nie zamarzną ani nie zostaną uszkodzone przez zimno.

Co oferują zasłony paskowe?

 • Oszczędzanie energii.
 • Eliminacja przeciągów
 • Utrzymuj żądaną temperaturę w komorze lodówki.
 • Utrzymuj optymalny mikroklimat w klimatyzowanym pomieszczeniu.
 • Chroń pomieszczenie przed owadami, kurzem i dymem.

Zalety zasłon paskowych

 1. Oszczędność energii: zmniejsz koszty energii nawet o 50%. Kurtyny paskowe tworzą skuteczną barierę, która pozwala skutecznie kontrolować temperaturę w środowisku pracy, zmniejszając tym samym zapotrzebowanie na ogrzewanie i chłodzenie.
 2. Bezpieczeństwo: Dbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników. Kurtyny z PVC zapewniają absolutną widoczność między obszarami, umożliwiając przechodzenie pieszych i pojazdów silnikowych bez narażania bezpieczeństwa pracowników.
 3. Trwałość: taśmy PCV są bardzo trwałe i nadają się do różnych gałęzi przemysłu i zastosowań, są zaprojektowane tak, aby wytrzymać duży ruch.
 4. Higiena: Wysokiej jakości przenośniki taśmowe zmniejszają zanieczyszczenie między strefami. Zasłony paskowe są wymagane do kontroli zanieczyszczeń. Zainstalowanie zasłon z PCV może zapobiec przedostawaniu się szkodników, kurzu lub zanieczyszczeń do pomieszczenia i poprawić higienę pomieszczenia.
 5. Hałas: Kontroluj poziom hałasu w miejscu pracy, instalując zasłony barowe.
 6. Łatwe w konserwacji: Zasłony są łatwe w utrzymaniu i utrzymaniu czystości: gdy zaczynają wyglądać na brudne, wystarczy je spłukać letnią wodą.
kurtyny paskowe na wymiar

kurtyny paskowe na wymiar

Kurtyny paskowe silplex.pl/tworzywa-budowlane/kurtyny-pcv-pcw/ z PVC są trwałe i niełatwe do uszkodzenia. Są odporne na promieniowanie UV i charakteryzują się dobrą izolacją akustyczną, co jest bardzo przydatne w halach przemysłowych. Ponadto zapobiegają przedostawaniu się kurzu, wilgoci i owadów do obszaru roboczego. Gdy wymagana jest separacja, montaż konstrukcji z listew PCV będzie doskonałym rozwiązaniem do aranżacji dużych przestrzeni.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że zasłony paskowe są wykonane z przyjaznych dla środowiska miękkich materiałów. Dlatego przy montażu konstrukcji konieczne jest określenie, jakiej proporcji budowy fabryki potrzebuje przedsiębiorstwo. Ta technologia minimalizuje ryzyko pękania. Kurtyny paskowe nadają się do następujących miejsc przedsiębiorstw: supermarkety, stacje benzynowe, zakłady przetwórstwa spożywczego, spawalnie, lokale gastronomiczne, chłodnie, magazyny. Oprócz trwałości materiału PVC posiada inne zalety, takie jak długotrwała eksploatacja.

Zastosowanie zasłon paskowych

Zasłony PCV do myjni samochodowych. W przeciwieństwie do drzwi, zasłony paskowe myjni samochodowej są łatwe do czyszczenia. Dodatkowo doskonała widoczność jest zachowana dzięki przezroczystemu materiałowi. Są praktyczne i wygodne w użyciu ze względu na ich elastyczność i energooszczędność.

Kurtyny z pasków

Kurtyny paskowe

Kurtyny paskowe

Kurtyny PCV silplex.pl/tworzywa-konstrukcyjne/poliamid-pa/ do chłodni. Odporny na mróz PVC może wytrzymać do -60 stopni. Dlatego zakup zasłon do urządzeń chłodniczych będzie świetną opcją na odciążenie urządzeń technicznych. Izolacyjne zasłony paskowe pozwalają na utrzymanie mikroklimatu pomieszczenia w ciągu dnia pracy oraz zapobiegają przedostawaniu się kurzu, zapachów i hałasu. Aby utrzymać klimat w pomieszczeniach wyposażonych w urządzenia chłodnicze, należy stosować niezamarzającą taśmę PCV.

Oprócz taśmy standardowej taśma odporna na zimno dostępna jest również w wersji prążkowanej. Do podziału chłodni na strefy i zapobiegania ucieczkom ciepła częściej stosuje się standardowe. Użebrowany do pomieszczeń, w których sprzęt jest aktywny. Żebra paska chronią również komorę lodówki przed wahaniami temperatury. Zazwyczaj umieszcza się je w rejonie bramek ulicznych.

W przypadku magazynów o dodatniej temperaturze i lokalizacji handlowych odpowiednie są standardowe gładkie zasłony z PVC. Może służyć do podziału i rozdzielenia ulic i pomieszczeń. W przypadku firm ze stałym przepływem rozładunku i załadunku najlepiej rozważyć zastosowanie pasów wielorowkowych. Jest przeznaczony do obszarów o wysokiej interakcji między sprzętem załadowczym a personelem. Dzięki żebrom paski są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne.

Ochronne parawany spawalnicze wykonane z kurtyn paskowych PCV znajdują szerokie zastosowanie w pracach spawalniczych lub budowlanych. Wśród nich można zainstalować ogrodzenia: ekrany i budki. Doskonale radzą sobie z rolą protektora i utrzymują widoczność, przezroczystość pasków pozwala obserwować proces z zewnątrz. Kolejną zaletą ochronnego materiału PVC jest izolacja akustyczna i ochrona przed kurzem.

Jeśli chcesz zachować korporacyjny wygląd swojej firmy, możesz zastosować kolorowe zasłony paskowe z PVC. Wykonane są również z trwałych materiałów, które zatrzymują kurz i brud oraz utrzymują pożądany mikroklimat. Zasłony wielokolorowe z PCV nadają się do zasłon w myjniach samochodowych, supermarketach i miejscach komercyjnych.

Aircon filtry przemysłowe
Woźniaka 28
40-389 Katowice
322022079
airconfilters.pl

Siplex tworzywa konstrukcyjne
Krakowska 87
40-391 Katowice
883133031
www.silplex.pl

Poliplex tworzywa konstrukcyjne
Krakowska 87
40-391 Katowice
322505048
www.poliplex.com.pl
Najlepsze źródła informacji :
https://www.po-obiadku.pl/kurtyny-paskowe/

Related Post