Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Ostania aktualizacja postu : 31 marca 2022

Wypożyczalnia samochodów Szczecin : w naszym kraju indywidualna komunikacja samochodowa to niemal podstawowy środek transportu. Choć jest lepiej niż jeszcze kilkanaście lat temu, a sytuacja cały czas idzie ku lepszemu, to w dalszym ciągu, mamy niedowład infrastrukturalny, jeśli idzie o komunikację zbiorową z prawdziwego zdarzenia. Z tego powodu często samochód jest jedyną logiczną opcją. Nie zawsze jednak posiadamy samochód, a taksówka nie wchodzi w grę. Wówczas z pomocą przychodzi nam wypożyczalnia samochodów.

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Przebywając na Pomorzu Zachodnim podczas na przykład wakacji, często możemy potrzebować samochodu. Jak wspomniano, nie każdy jednak go posiada, lub nie jest on na tyle pewnym pod kątem sprawności technicznej pojazdem, aby jechać nim na przykład z Krakowa do Pobierowa, Rewala itp. O ile nad samo morze można sensownie dojechać pociągiem czy autobusem, to poruszanie się wzdłuż wybrzeża bez auta, jest na dłuższą metę bardzo uciążliwe. W takiej sytuacji warto rozważyć opcję wizyty w Szczecinie w wypożyczalni samochodów.

Samochody, jakie są w ofercie do wynajęcia, to w zasadzie pełny przegląd wszystkich klas samochodów osobowych od małych samochodów miejskich do dużych rodzinnych van-ów. Wszystkie auta są nowe, a klient nie ma limitów kilometrów, co wiąże się z tym, że można z auta korzystać w zasadzie w taki sposób, jak nam pasuje.

Wygoda w podróży zagranicznej

Co ma wspólnego wynajem samochodu i podróż lotnicza. Wydawałoby się, że tych dwóch rzeczy nie ma jak pogodzić. Są to jednak sprawy ze sobą bardzo mocno związane i zaraz wyjaśnimy, na czym rzecz polega. Kiedy wyjeżdżamy na urlop na przykład do Turcji czy Egiptu, to dostajemy się na miejsce za pomocą samolotu. Samoloty lecą najczęściej z kilku wyznaczonych lotnisk w Europie. Mogą to byś lotniska polskie, ale zdecydowanie częściej są to lotniska niemieckie, a najczęściej berlińskie.

wynajem długoterminowy szczecin

wynajem długoterminowy szczecin

Na lotnisko trzeba jakoś się dostać. Najrozsądniej jest zrobić to samochodem. Problem z samochodem jest jednak podwójny. Po pierwsze trzeba za niego zapłacić na lotniskowym parkingu. Ceny nie należą do najmniejszych, więc koszt naszej podróży rośnie. Dodatkowo takie parkingi nie mają opinii najbezpieczniejszych, a w przypadku powstania szkód czy kradzieży, lotnisko nie będzie poczuwać się do obowiązku jakiejś rekompensaty. Zdecydowanie lepiej jest wynająć samochód.

Wynajęcie samochodu w naszej wypożyczalni w szczecinie ma wiele zalet. Po pierwsze do Szczecina można szybko i tanio dojechać pociągiem, więc nie musimy wynajmować auta, już opuszczając dom. Dodatkowo Szczecin jest położony na tyle niedaleko berlińskich lotnisk, że dojedziemy tam szybko, co minimalizuje cenę wynajmu. Można zatem tylko jeszcze się spytać co z samochodem? Samochód zostawiamy po prostu w punkcie odbioru. Nasze punkty są zlokalizowane w niemal każdym najbardziej popularnym wśród Polaków lotnisku, więc z pewnością z nami będziesz mógł zaplanować wymarzoną podróż.

Ile kosztuje wynajem pojazdu?

W powszechnej opinii utarło się, że wynajmowanie pojazdu jest to spory koszt. Jednak okazuje się, że to zależy od wielu czynników. Decydujące są jednak trzy. Klasa i model pojazdu, miejsce wynajmu i miejsce zdania oraz okres wynajmu. Porównajmy sobie teraz dwie przeciwległe na granicy kosztów oferty.

Pierwsza oferta to mega tania oferta wynajmu fiata multipla. Jeśli na przykład potrzebujemy wynająć samochód w Szczecinie, po to, aby dojechać nim na lotnisko Szczecińskie, a czas wynajmu obejmuje tylko jeden dzień, to cena za dobę wyniesie około pięćdziesięciu złotych brutto. Podana cena nie jest błędna i zdecydowanie obiega pozytywnie od tego, czego spodziewają się osoby, wynajmujące auto pierwszy raz. Oczywiście cena może wzrosnąć lub spaść w zależności od okresu wynajmu oraz odległości. Przykładowo cena za dobę wynajmu na wspomnianej trasie w okresie wynajmu miesięcznym wyniesie zaledwie dwadzieścia złotych brutto.

Zupełnie inne stawki obowiązują przy autach z wyższej półki. Jako przykład posłużymy się jednym z częściej wynajmowanych samochodów Nissanem Qashqai. W tym segmencie aut nie mamy zupełnie limitów kilometrów. Z tego też powodu możemy łatwiej policzyć, ile zyskujemy na zwiększaniu okresu wynajmu. Za jeden dzień wynajmu trzeba zapłacić dwieście złotych brutto, ale przy wynajmie miesięcznym, za dobę zapłacić trzeba jedynie sto pięćdziesiąt złotych brutto. Cena jest niewielka, biorąc pod uwagę klasę auta oraz jego ogólną wartość.

Czy są koszty dodatkowe?

Wielu klientów pyta o ewentualne koszty dodatkowe, które mogą zostać naliczone. Takie koszty zasadniczo nie występują, ale należy wspomnieć o tym, że wiele zależy od tego, co za koszty dodatkowe uważamy. Kiedy takie należy również zwrócić. Czyli ponosimy koszty benzyny, zupełnie w taki sam sposób jak podczas jazdy własnym autem. Można za paliwo rozliczyć się z nami po okresie wynajmu. Dzięki temu odpada konieczność tankowania. To w sumie tyle jeśli idzie o koszty, które nie są kosztami dodatkowymi, ale jako takie mogą zostać przez niektórych potraktowan, więc dobrze to wyjaśnić.