Pomoc drogowa Warszawa

Pomoc drogowa Warszawa

Ostania aktualizacja postu : 7 czerwca 2024

Sytuacje awaryjne na drogach nie są rzadkością, na przykład, gdy trzeba awaryjnie uruchomić silnik lub wymienić akumulator, świece. Samodzielne działania na niewiele się zdają, dlatego lepiej wezwać lawetę z pomoc drogowa Warszawa. Być może każdy kierowca prędzej czy później stanie w obliczu sytuacji, w której silnik zgaśnie w najbardziej nieodpowiednim momencie. Powodem tego w czasie mrozu może być zamarznięcie paliwa a w sezonie letnim na przykład brak paliwa w baku czy rozładowanie akumulatora.

Pomoc drogowa z Warszawy wykonuje awaryjne odpalanie samochodu

Pomoc drogowa WarszawaW takiej niespodziewanej sytuacji trzeba zachować zimną krew. Jednym ze sposobów na uruchomienie silnika, który nie wymaga wysokich kosztów, jest odpalenie akumulatora z innego samochodu. Ale rzadko się zdarza, aby inny kierowca zatrzymał się i udzielił pomocy. Najszybszą i najbardziej skuteczną metodą wsparcia jest kontakt z pomocą drogową w Warszawie. Na miejsce postoju auta przyjeżdża specjalista, który wykona profesjonalną usługę rozruchu silnika. Samodzielne wykonywanie różnych czynności może skończyć się uszkodzeniem elektrycznego osprzętu w aucie dawcy i biorcy prądu.

Przyczyn nieodpalania samochodu może być wiele, począwszy od wadliwego alternatora, skończywszy na niewyłączonych światłach, które całkowicie rozładowały akumulator. W rezultacie kierowca szuka pomocy u innych kierowców lub prosi ochotników o pchanie samochodu. Obie opcje są czasochłonne i trudne. Usługa pomocy drogowej  pozwoli szybko uzyskać wsparcie na drodze i rozwiąże zaistniały problem.

Co jest potrzebne do naładowania akumulatora samochodowego?

Aby uruchomić samochód z rozładowanym akumulatorem, niezbędne jest dodatkowe źródło zasilania. Przed uruchomieniem silnika mechanik z naszej pomocy drogowej w Warszawie sprawdza stan naładowania akumulatora za pomocą multimetru i testera, a w przypadku silnego utlenienia czyści styki. Po przekonaniu się o przyczynie awarii akumulatora, zasila zaciski napięciem niezbędnym do uruchomienia silnika z zewnętrznego źródła zasilania. Po uruchomieniu silnika ponownie mierzy napięcie, w przypadku pozytywnego testu daje niezbędne zalecenia dotyczące dalszej eksploatacji akumulatora.

Odblokowanie automatycznej skrzyni biegów – pomoc drogowa w Warszawie

Nasza firma świadcząca pomoc drogową w Warszawie oferuje odblokowanie wyjść automatycznej skrzyni biegów dowolnych samochodów. Nasi mechanicy przyjadą pod wskazany adres i szybko odblokować skrzynię na miejscu. Takie działania mogą być wymagane w różnych przypadkach, z reguły w przypadku awarii układów skrzyni biegów, elektrycznych lub innych, gdy samochód wymaga odholowania do najbliższego serwisu samochodowego, a akumulator jest całkowicie rozładowany. Konieczne jest również odblokowanie automatycznej skrzyni biegów w przypadku awarii selektora, mechanizmu przełączającego, awarii stacyjki. W tych i innych przypadkach jesteśmy gotowi Ci pomóc! Często po odblokowaniu nasi mechanicy będą w stanie natychmiast wyeliminować awarie, które doprowadziły do jej zablokowania. Możesz nie potrzebować dalszego holowania i naprawy w serwisie – zaoszczędzimy Twój czas.

Awaryjne otwieranie samochodu to kolejna usługa pomocy drogowej w Warszawie

Pomoc drogowa w Warszawie wykonuje awaryjne otwieranie samochodów we wszystkich dzielnicach miasta przez całą dobę. Specjaliści pomogą odpalić auto bez uszkodzenia karoserii, w tym szyby. Pracują ze wszystkimi typami pojazdów: samochodów osobowych, minivanów, SUV-ów, minibusów.

Kiedy potrzebna jest usługa?

Problem z otwieraniem zamków jest częsty. W aucie jest dziecko lub zwierzę, planowana jest ważna podróż, na dworze jest bardzo zimno, to tylko niektóre z powodów, dla których awaryjne otwarcie zamka powinno odbywać się jak najszybciej. W niektórych przypadkach sytuacja jest tak skomplikowana, że nie można sobie z nią samodzielnie poradzić.

Przyczyny utrudnionego dostępu do auta to:

  • Uszkodzenia mechaniczne podczas wypadku.
  • Zwarcie alarmu samochodowego.
  • Nieprawidłowe działanie mechanizmu blokującego.
  • Drzwi się zamknęły, ale klucze pozostały w środku.
  • Awaria klucza chipowego.

Czasami kierowcy po prostu gubią klucze. To zmusza ich do kontaktu z pomocą drogową w Warszawie w celu zamówienia awaryjnego otwarcia zamków samochodowych. Nasi mechanicy używają profesjonalnego sprzętu do różnych metod otwierania – wyboru klucza czy odczytu kodu. Nie zaleca się samodzielnego otwierania zamków, ponieważ przy braku odpowiednich umiejętności i narzędzi mechanizm może ulec trwałemu uszkodzeniu. Doprowadzi to do dodatkowych kosztów w przypadku bardziej złożonych operacji, takich jak wiercenie.

Jaka jest cena awaryjnego otwierania samochodu? Zależy od typu samochodu, a także od jego marki i roku produkcji. Liczy się rodzaj zamka, warunki pracy, obecność zabezpieczenia przed kradzieżą, charakter usterki, lokalizacja pojazdu. Nasi specjaliści otworzą zamek lub wymienią go w przystępnej cenie. Nasza firma realizuje otwieranie zamków na wysokim poziomie. Bogate doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu problemów oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają naszym pracownikom na szybkie i sprawne wykonywanie prac. Pomożemy Ci otworzyć samochód bez uszkodzeń, abyś mógł szybciej ruszyć w drogę.

Related Post