SOA czyli Słowa Oczywiście A(normalne) Transport,Usługi Przeprowadzka – nowy etap w życiu

Przeprowadzka – nowy etap w życiu

Ostania aktualizacja postu : 15 grudnia 2023

Przeprowadzka to rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Na zmianę miejsca zamieszkania decydujemy się z powodu studiów, pracy, założenia lub powiększenia rodziny, wynajęcia/kupna większego mieszkania.  Przeprowadzka jest problemem logistycznym – nie wystarczy spakować ubrań i dokumentów, trzeba przewieźć meble, sprzęt, rzeczy, czasami dzieła sztuki i kosztowności. Większe rzeczy nie zmieszczą się do samochodu osobowego. Duże przedmioty przewozi firma przeprowadzkowa.

Przeprowadzka – chaos i bałagan?

Zmiana miejsca zamieszkania kojarzy się z chaosem, tonami śmieci, pudeł, nerwową atmosferą, mnóstwem pracy i bałaganem.  Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto w trakcie pakowania przeprowadzić selekcję rzeczy: zachować, to co ważne, potrzebne i cenne, a wyrzucić rzeczy zniszczone, których i tak nikt nie używa. W  efekcie będzie mniej rzeczy do przewiezienia w nowe miejsce. Przeprowadzka Warszawa to bardzo dobry moment, aby pozbyć się nadmiaru przedmiotów.  Rzeczy, których nie potrzebujemy, nie muszą zajmować miejsca w nowym mieszkaniu/domu. Przedmioty, które pozostały po selekcji, można podzielić na dwie grupy: na takie można przewieźć samochodem osobowym i na rzeczy, do których przetransportowania trzeba wynająć firmę przeprowadzkową. Drobniejsze przedmioty, np.: ubrania, małe AGD, laptop, dokumenty, akcesoria dla pupila, zabawki, dekoracje można przewieźć swoim samochodem. Do transportu mebli, lodówki, pralki, kuchenki, zmywarki, rzeczy delikatnych, np.: biżuterii, porcelany, obrazów, instrumentów muzycznych, szkła, najlepiej wynająć profesjonalną firmę przeprowadzkową, która dysponuje odpowiednio przeszkolonym zespołem i sprzętem ułatwiającym wyniesienie dużych rzeczy ze starego miejsca zamieszkania i wniesienie ich na nowe miejsce przeznaczenia. Przeprowadzka nie musi oznaczać strachu o stan cennych rzeczy, krzątania się, czy konfliktu w rodzinie.

Przedmioty w nienaruszonym stanie

Wszystkie rzeczy, które znajdują się w mieszkaniu, mają dla właścicieli jakąś wartość, wiążą się ze wspomnieniami i ważnymi wydarzeniami.  W momencie przeprowadzki Wrocław właściciele mają obawy, czy wszystkie przedmioty dotrą na nowe miejsce w stanie nienaruszonym, czy nie zostaną uszkodzone. Doświadczona firma przeprowadzkowa www.przeprowadzki-wroclaw-24.pl ma wypracowane techniki bezpiecznego przewożenia delikatnych oraz dużych przedmiotów. Dostarcza nawet opakowania. Renomowana firma przeprowadzkowa www.wawa-przeprowadzki.com.pl ostrożnie przewozi takie rzeczy jak: dzieła sztuki, antyki, elektronikę, maszyny, komplety porcelanowe, szkło, sejfy, duże instrumenty muzyczne, np.: pianino, fortepian, kontrabas, wiolonczela. Klient ma pewność, że przeprowadzka nie uszkodzi drogocennych sprzętów. W ramach usług dodatkowych istnieje możliwość ustawienia rzeczy w miejscach wyznaczonych przez klienta oraz montaż mebli i instalacji sprzętu RTV/AGD.

Czas realizacji przeprowadzki

Klient, który zamawia przeprowadzkę, ustala z firmą szczegóły: czas, trasę, przewożone rzeczy, kwestię wniesienia, zabezpieczenia cennych rzeczy. Większość firm oferuje możliwość transportu, nawet za granicę. Cena usługi przeprowadzki zależy od wymienionych powyżej czynników.

Oczekiwania klientów

Przeprowadzka to stresujący czas dla osoby zmieniające miejsce zamieszkania i całej rodziny. Bywa żmudna i uciążliwa. Dzięki profesjonalnej firmie przeprowadzkowej, klient nie odczuje trudów przeprowadzki. Zamawiający usługi przeprowadzkowe, oczekuje fachowej obsługi, która zadba o przewożone rzeczy. Najczęściej zamawia wynoszenie przedmiotów z załadunkiem na samochód, transport i rozładowanie dóbr i wniesienie ich na nowe miejsce. Klient oczekuje najwyższej jakości usługi w niewygórowanej cenie. Renomowana firma przeprowadzkowa dostarcza materiałów do pakowania przedmiotów, np.: pudeł, taśm samoprzylepnych, worków pojemników plastikowych, czy folii bąbelkowej do zabezpieczenia szkła, antyków, porcelany i innych cennych przedmiotów. Przedmioty do pakowania  wiele firm dostarcza za darmo. Dodatkową usługą jest pakowanie mienia. Klienci często pytają, czy firma przeprowadzkowa zabiera niepotrzebny sprzęt do utylizacji. Większość firm przeprowadzkowych wykonuje usługę utylizacji niepotrzebnego sprzętu. Każda przeprowadzka ma swoją specyfikę  i trzeba ją rozplanować w taki sposób, aby nic nie uległo uszkodzeniu.

Pracownicy firm przeprowadzkowych

Przeprowadzka - nowy etap w życiu

Przeprowadzka – nowy etap w życiu

 Przeprowadzki Szczecin obsługują tragarze, którzy mają doświadczenie, wiedzę merytoryczną dotyczącą zabezpieczenia przedmiotów, są ludźmi sprawnymi fizycznie i uczciwymi. Korzystanie z usług wyszkolonej ekipy to oszczędność nerwów i czasu oraz pewność, że przedmioty nie zostaną uszkodzone i dotrą na miejsce przeznaczenia w stanie nienaruszonym.

Przeprowadzka nie musi być uciążliwa. Powinna przebiegać sprawnie. Nowy etap życia nie powinien rozpoczynać się od stresu i niepewności, co do tego, czy wszystkie rzeczy dotrą nieuszkodzone. Usługi przeprowadzkowe oferują coraz szerszy zakres usług, nawet przechowywanie mienia w ochranianych specjalnie przystosowanych magazynach, czy utylizacja starego, niepotrzebnego sprzętu.

Related Post