SOA czyli Słowa Oczywiście A(normalne) Usługi Catering dla firm na konferencję i szkolenia

Catering dla firm na konferencję i szkolenia

catering dla firm

Ostania aktualizacja postu : 21 lutego 2019

catering dla firmPorządne wydarzenie firmowe z obsługą cateringową
Organizujesz konferencję albo szkolenie związane z twoją firmą? Są to wydarzenia, które zazwyczaj trwają dłużej i odbywają się w niestandardowym trybie. Uczestnicy wysłuchują prezentacji za prezentacją, potrzeba więc od czasu do czasu zarządzić przerwę, żeby nie zamęczyć gości na śmierć. Warto też zadbać o to, żeby żaden z uczestników wydarzeń firmowych nie chodził głodny, a miłe przekąski takie jak ciastko, owoce oraz ciepłe napoje jak kawa i herbata sprawią, że wszyscy poczują się dobrze i w miłej atmosferze wrócą do przebiegu konferencji czy szkolenia. Każde więc wydarzenie tego typu, aby być kwalifikowane jako profesjonalne, powinno zapewnić odpowiednią obsługę cateringową. Można zrobić to samemu, jednak jest to problematyczne – począwszy od zaplanowania wszystkiego, przeliczenia liczby gości i potrzebnych produktów, do zapewnienia odpowiednich naczyń takich jak kubki czy sztućce a także specjalistycznych przyrządów takich jak termosy na kawę, herbatę czy gorącą wodę. Wszystko to wymaga tego, żeby w firmie znajdowała się specjalna osoba lub nawet specjalny dział, który będzie się tym wszystkim zajmował. Jednak jest to zbędne, bo obecnie istnieje możliwość skorzystania z usług firm cateringowych, które zrobią to wszystko za nas, a dodatkowo dzięki swojemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowaniu zadbają o to, żeby wszystko odbyło się na najwyższym poziomie.
Profesjonalna obsługa cateringowa twojej konferencji
Catering dla firm zajmie się tym, żeby ta część twojej konferencji była dopięta na ostatni guzik, dzięki czemu ty będziesz mógł skupić się na tym, co dla twojej firmy najważniejsze, czyli kwestiach merytorycznych. W firmach cateringowych pracują doświadczone osoby, które na swoim koncie mają obsługę tysiąca tego typu wydarzeń. Dzięki temu doskonale wiedzą co się sprawdza, co się nie sprawdza, a także jakie rozwiązania są aktualnie najmodniejsze i robią najlepsze wrażenie. Oprócz tego wiedzą doskonale ile potrzeba przekąsek na jaką liczbę osób oraz dostosują odpowiedni rodzaj cateringu w zależności od tego, jaki rodzaj uczestników się pojawi. Cateringiem dla firm zajmują się zawodowcy, którzy przykładają wagę nie tylko do tego, żeby jedzenie wszystkim smakowało, ale także żeby doskonale się prezentowało. Wszyscy wiemy, że nawet najsmaczniejsze potrawy, jeśli podane są w niedbały sposób, mogą wywierać negatywne wrażenie. Catering dla firm dba o to, żeby podczas przerwy na konferencji uczestnicy mogli nacieszyć wszystkie zmysły.
Doskonała przerwa kawowa z cateringiem dla firm
Podczas konferencji najczęściej organizuje się tak zwane przerwy kawowe, które trwają kilkanaście do dwudziestu, dwudziestu kilku minut. Pozwalają one uczestnikom konferencji na chwilę odpoczynku, rozprostowanie nóg, wymienienie się komentarzami dotyczącymi tego, co przed chwilą usłyszeli. Najlepiej, jeśli odbywa się to wszystko w towarzystwie stołu zastawionego różnymi słodkimi przekąskami, na przykład ciastkami, oraz ciepłą kawą i herbatą. Najczęściej organizuje się to w postaci szwedzkiego stołu, gdzie ciastka są wyłożone w półmiskach, a kawę i herbatę nalewa się samodzielnie z dużego termosu. Spotkanie przy stole z przekąskami i kawą jest doskonałą okazją do nawiązania krótkiej rozmowy z prelegentem albo innym uczestnikiem konferencji, dzięki temu przerwy kawowe są nieodłącznym i wspaniale się sprawdzającym elementem takich wydarzeń. Catering dla firm oferuje przygotowanie wszystkiego co niezbędne na taką przerwę kawową, żeby podczas przerwy goście nie musieli niezręcznie patrzeć się na siebie na pustym korytarzu. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu firma zapewni ciepłe napoje oraz wystarczającą ilość słodkich przekąsek. Przerwa kawowa nie musi wcale składać się z kawy i ciastek. Istnieją też możliwości zorganizowania zdrowszej wersji przerwy kawowej, w której zamiast ciastek uczestnicy dostaną świeże warzywa i owoce do chrupania, a zamiast kawy z mlekiem i cukrem będą mogli napić się świeżego soku.
Ciepłe posiłki dla uczestników szkolenia z cateringiem dla firmowej
Jeśli w twojej firmie organizowane jest szkolenie, które potrwa dłużej niż jeden dzień pracy, warto przemyśleć zapewnienie jego uczestnikom wyżywienia. W ten sposób będą mogli się oni skupić na tym, co najważniejsze, czyli przedstawianych treściach, a nie martwić o to, gdzie i kiedy zjedzą lunch, żeby mieć siłę w nim uczestniczyć. Catering dla firm oferuje obsługę szkoleń, także kilkudniowych. Można zamówić ciepłe posiłki dla każdego, albo zorganizować szwedzki stół jeśli jest na to więcej miejsca. Catering dla firm oferuje różne możliwości menu, także dla osób na specjalnej diecie, na przykład wegetariańskiej, oraz posiłki dla osób z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami. Przy organizacji szkolenia warto przeprowadzić ankietę wśród uczestników na temat ich preferencji dietetycznych. Dzięki cateringowi dla firm możliwe jest spełnienie niestandardowych potrzeb pracowników i ich zadowolenie.

Related Post